FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ Empty ♥ Sen GELECEKSİN Değilmi ?‏ Çarş. Mart 10, 2010 1:30 am

ADMİN

ADMİN
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

GELECEKSİN DEĞİL Mİ?

Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmadı beni. Kendimi zor günlerin insanı gördüm ya, hiçbir güçlüğün beni bırak yıkmayı, sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm. Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum. "Tasalanma" diyeceksin. Tasalanmayayım ama kendime bakıyorumda birkaç umut kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum.

Nerede olduğunu bilmek yada döneceğin umuduyla yaşamakta kandırmıyor beni. Her sabaha sensiz uyanmaktan, her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum "uyuduğum uykular" dan... Ve geceler... Ne yıldızları görüyorum ne de gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar bitmez olduğunu görüyorum, şaşırıyorum. Zamanı bu kadar geçmez kılan sensizliğe lanet ediyorum. Bir maraton koşucusu gibiyim. Ama bitişe ulaşamıyorum bir türlü. Bildiğim bütün hasret şarkılarını ard arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum. Ertesi gece bir kez daha... Her gece aynı hüzün... Senden bir iz göreceğim diye sokaklara çıkmıyorum artık. Bu kentin her yerinde sen varsın biliyorum ve hiç bir köşe başından çıkmayacaksın üstelik. Yaşamaksa yaşıyorum elbette şairin dediği gibi "senden uzak olduktan sonra nerde olsa yaşıyor insan" yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile. Bekleyeceğim seni, zor olacak, çok zor olacak ama bekleyeceğim.

Bu yarım yüreğin diğer yarısı yani sen... GELECEKSİN DEĞİL Mİ?

http://www.masterpvp.net.tc

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]