FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

SEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

ADMİN

ADMİN
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

Sevgili anneciğimSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul sevgili babacığım.

Size bu mektubu bu yerden yazıyorum. Burası cennetmiş. Kucağında oturduğum melek öyle söyledi.
O beni seviyor ve benimle ağlıyor.
Kalbim kırık ya... Sizin küçük kızınız olmayı çok istemiştim ya...

Öncesini bilmiyorum. Ama bir gün varlığımı fark ettiğimde çok heyecanlanmıştım.
LoşSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul ama çok rahat bir yerdeydim.
Ellerimde ve ayaklarımda parmaklarım vardı. Ama oradan çıkabilmem için daha çook gelişmem lazımdı.
Olsun! Ben de zamanımı uyuyarak veya düşünerek geçiriyordum.

Anneciğim.
Daha ilk günlerimden itibaren seninle aramızda çok özel bir bağ olduğunu fark etmiştim.
Bazen ağladığını duyuyordum. Sen ağlayınca ben de ağlıyordum.
Bazen bağırıyor ve sonra ağlıyordun. Babam da sana bağırıyordu.
Üzülüyordum. Daha iyi olmanızı ümit ediyordum.
Neden o kadar çok ağlıyordun?

Bir gün bütün gün ağladın. Benim de yüreğim ezildiSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul ezildi.
Nasıl bu kadar mutsuz olabilirdin; anlayamıyordum.
İşte tam o gün korkunç bir şey oldu.
O ılıkSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul emniyetliSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul rahat odama bir... bir canavar girdi.

Öyle çok korktum ki... Çığlıklar attımSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul bağırdım... Gücüm tükenene kadar.
O canavar kolumu parçaladı.
Öyle çok acıdı ki; sana tarif edemem.
Durması için yalvardım. Ama durmadı.
O bacağımı koparırkenSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul ben dehşetle bağırmaktan b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]a bir şey yapamıyordum.
Acı içime çökmüştü.
Ölüyordum anneciğim.

Yüzünü asla göremeyecek miydim?
Beni ne kadar çok sevdiğini duymayacak mıydım?
Oysa ben senin bütün gözyaşlarını silmek istemiştim.
Seni mutlu etmek için neler planlamıştım...
Oysa şimdiSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul bütün hayallerim tuz buz olmuştu.

Artık yerlerinde olmayan kollarım ve bacaklarımın yırtıldığı yerler mi daha çok acıyorduSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul kalbim mi; bilemedim.
Kızın olmayı ne çok istemiştim...

Sanıyorum bu olmayacaktı. Acılar içinde ölüyordum.
Ve kimbilir sen ne haldeydin!
Ölmeden önce seni ne çok sevdiğimi söylemek istedim anneciğim.
Ama henüz senin anlayabileceğin kelimeleri söyleyemiyordum.

Sonra acılarım kesildi.
O geldi. Şimdi kucağında oturduğum melek.
Bana kollarını uzattıSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul ekşitmekten korkarak kucağına aldı.
Öyle güzeldi ki...
Mutlaka sana benziyordu.

Beni bu güzel yere getirdi: Cennetmiş...
Artık kollarımSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul bacaklarım hiç acımıyordu. Ama kalbim hâlâ acıyordu.
"Ne oldu?" diye sordum meleğe.
"Kimdi o canavar?"
"Kürtaj" dedi melek yaşlı gözlerle ve zor duyulur bir sesle.

Sana bu mektubu seni ne çok sevdiğimi söylemek için yazdım anneciğim.
Bana inan: yaşamayı çok istedim.
İsteğim vardı. Ama gücüm yoktu. Canavar öyle güçlüydü ki...
Yaşayabilmem mümkün değildi.
Seninle kalmayı çok istediğime inanıyorsunSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul değil mi?
AnneciğimSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul o kürtaj canavarına dikkat etSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul e mi?
GörürsenSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul kaç.

Ve anneciğimSEVGILI ANNECIGIM, SEVGILI BABACIGIM SIZE BU MEKTUBU CENNETTEN YAZIYORUM‏ Virgul inşallah senin kalbin de benimki gibi acımıyordur.

Seni çok seven bebecik kızın.

http://www.masterpvp.net.tc

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]