FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. Empty Kılıçdaroğlu'dan tarihi konuşma. Ptsi Mayıs 24, 2010 12:54 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

Kemal Kılıçdaroğlu Genel Başkan adayı olduğu CHP'nin 33. Olağan Kurultayı'nda partililere seslendi.

İşte [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nun yaptığı tarihi konuşma:
******’a borcumuz
******’a yapılan komplonun failleri henüz ortaya çıkmadı. O failleri bulmak boynumuzun borcudur. Hükümete düşen görev de eğer komplo yoksa failleri ortaya çıkarmaktır. Yoksa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iktidarında bunun hesabını da soracağız.

İlk yer Zonguldak
Recep Bey, “Bu yörenin insanları bu tür olaylara alışık. Ölüm mesleğin kaderinde var” diyor. Nasıl oluyor da dünyanın hiçbir yerinde kader olmayan Zonguldak’ta kader oluyor. Hayatlarını kaybeden işçilerimizin kederli ailelerine başsağlığı diliyorum; merak etmesinler iş sağlığı ve güvenliği nedir, biz onlara öğreteceğiz. Kurultay’dan sonra ilk ziyaret edeceğim yer emeğin başkenti Zonguldak olacaktır.

Kasımpaşalılar
Başbakan geçen gün her halde ülkeyi yönetmekte zorlandı ki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’nin içişleriyle uğraşmaya başladı. Benim tanığım hiç bir Kasımpaşalı dedikoduyla uğraşmaz, bel altından vurmaz. Kasımpaşalı unvanını ondan almak Kasımpaşalıların görevidir. Korku toplumu değil, sevgiyi egemen kılacağız.
Gözünü seveyim
Recep Bey ekonomi bilmiyor; ekonomiyi bilen bir insanı ülkeyi yönetmesine hazır mısınız? O zaman bunları sandığa gömmeliyiz. Recep Bey ‘Her üniversiteyi bitiren iş bulacak, diye bir kural yok’ diyor. Gözünü seveyim Recep Bey, halk çocukları ne olacak? Onların havuzlu villaları mı var? Fakirlik edebiyatıyla iktidara geldiler, sonra bunu unuttular. Sözünü tutmayan mert biri değildir.
Arazilere sulanma

Doğu ve güneydoğudaki kamu yatırımlarını ortadan kaldırdık, gençlerimize ‘Teröre gidebilirsiniz’ diye yol gösterdik. Önce bunlara son vereceğiz. Mayınlı araziyi topraksız köylüye dağıtacağız. Recep Bey mayınlı araziler işine sulanmasın.

Etnik uyarı
Siyasetin odağına etnik kimliği ve inançları koyan siyaset, toplumu dinamitleyen siyasettir. Hiç kimsenin, kendi baba ve annesini seçme özgürlüğü yoktur. Böyle bir ortamda siz hangi gerekçeyle etnik kimliği siyasetin ortasına koyarsınız? Doğu ve güneydoğudaki ayrışma politikalarını kaldıracağız, göreceksiniz kucaklaşacağız.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] emekli
Emekliler ilk seçimlerde [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’yi malûlen emekli etmek zorundadırlar. Emeklilere, milli gelir artışından pay vermek [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’nin boynunun borcudur. Emekliler ‘Geçinemiyoruz’ diyor. İyi de neden o zaman [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’ye oy veriyorsun. Hakkını ben savunuyorum. Ben bitirilmek istenen esnaftan da oy istiyorum.
Hesap verecekler
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] halka hesap verecek. Soyula soyula üstümüzde bir şey kalmadı. Sonuna kadar gideceğiz, kaçarlarsa kaçtıkları yere kadar gideceğiz. Yoksulluğu aile sigortası yoluyla çözeceğiz. Yoksul yoksulluğunun giderilmesini devletten isteyecek.

Faşizme geçit yok
Korku imparatorluğunun hukuksal imkanlarını hazırlamaya çalışıyorlar. Herkes konuşmaktan korkuyor; bunun adına da demokrasi diyorlar. Bu demokrasi mi faşist yönetimi mi? Faşizme geçit yok. Demokrasiyi kuracağız.

Tayyip Radyo TV
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iktidarından önce yandaş medya kavramı yoktur. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iktidarında, besleme medya ortadan kalkacak. Çünkü, medya halkın sesi değil, Sevgili Recep’in sesi. TRT’nin yeni adı da Tayyip Radyo [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’dur.
Sendikalı yapacağız
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’da merdiven altlarında başörtülü genç kızlarımız üretim yapar. Siz hiç Recep Bey’in “Bu kızları kayıt dışı çalıştırıyorlar, onları kayıt altına alalım” dediğini duydunuz mu? İşte başörtüsünü bunlar sömürüyor. Merdiven altında çalışan bu kızlarımıza gideceğiz ve onları sigortalı, sendikalı yapacağımızı söyleyeceğiz.

Kalpazandan olmasın
Yalan düzeniyle mücadele ettiğimiz için korkuyor Recep Bey ama korksun, korkmaya da devam etsin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] iktidarı geliyor artık. Siyasi ahlak yasası getireceğiz, Mecliste ahlaksızların sahtekârların yeri yoktur. Bu yasa çıksın ki sahte faturacıdan maliye bakanı, ‘Ali Dibocu’lardan adalet bakanı, kalpazandan da Başbakan olmasın. Kesin hesap komisyonu kuracağız; başkanı da anamuhalefet partisinden olacak.

Villalı mağdur
7 yıldızlı otellerde tatil yaparsın, havuzlu villa da oturursun, lüks düğünler yaparsın, adam mağdur. İkinci uçağı alıyor Recep Bey ama yine de mağdur. Çocuğun yurt dışında okur; ama yine de mağdur. Peki yoksullar, işsizler, emekliler, sokakta kağıt toplayanlar; dershane parası ödeyemediği için hapse giren, çocuğu intihar eden aile mağdur değil mi?

Ben yok, biz
3Y ile mücadele edeceğiz dediler. Bunlar Y’den yemeyi anladılar. 3 defa yediler. Artık bir yürüyüş başlattık; kul hakkı yemeyen bir yürüyüş. Buna inanan bütün yurtseverler, soyulmaktan bıktıysa [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] çatısı altına gelsin. Önce birleşeceğiz. Türkiye hepimizle gurur duyacak. Ben yok biz varız.

Bu koltuğun zorluğunu biliyorum
Teşekkür konuşmasında çok ağır bir görev üstlendiğinin bilincinde olduğunu belirten [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şunları söyledi: “Mustafa Kemal’in, İnönü’nün, Bülent Ecevit’in, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’ın koltuğunda oturacağım. Bu koltuğun zorluğunu biliyorum. Bu koltuğa oturanlar halkı için çalıştı, kendisi için değil. Bunu yapacağız. Artık mücadeleyi ülkenin her tarafına götüreceğiz ve çalışacağız. Bana düşen sorumluluğun bir parçası da size düşüyor. Hep beraber mücadele etmek beraber yola çıkmak zorundayız. İktidar koşusunun asıl aslanları, kaplanları sizlersiniz. Eğer bu mücadeleyi sağlıklı götürürsek, halkla kaynaşırsak, halkının terini, kokusunu bedenimizde, ruhumuzda hissedersek çözemeyeceğimiz hiç bir anahtar yoktur.”

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]