FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Asla İran'a teslim olmam.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Asla İran'a teslim olmam.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Asla İran'a teslim olmam.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Asla İran'a teslim olmam..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Asla İran'a teslim olmam.. Empty Asla İran'a teslim olmam.. Cuma Ağus. 06, 2010 7:04 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

İran’da recm cezasına çarptırılan Sakine Muhammed Aştiyani’nin davasını dünyaya duyurduğu için aranan avukat Muhammed Mustafa ülkesinden kaçıp sığındığı Türkiye’de ilk kez konuştu. Karısının kendisi yüzünden İran’da rehin tutulduğunu söyleyen Muhammed, “Türkiye iade etmedikçe asla teslim olmayacağım” dedi.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ZİNA suçu ve kocasına yönelik cinayet komplosu yüzünden taşlanarak ölüme mahkum edilen İranlı kadın Sakine Muhammedi Aştiyani’nin davasını uluslararası gündeme taşıdığı gerekçesiyle polisin peşinde olduğu İranlı avukat Muhammed Mustafa, sığındığı Türkiye’de Özgür Avrupa Pardosu RFE/RL’ye konuştu.
Gülnaz İsfendiyari’ye şöyle anlattı: “24 Temmuz’da Evin Hapishanesi’nde savcılığa çağrıldım. 3 saat sorgulandıktan sonra gidebileceğim söylendi. Daha sonra akşam birkaç kişi beni tutuklamak için gelmiş.

Sonra kayınpederim, polisin, karım Feriştah ve kayınbiraderim Ferhat Halimi’yi tutukladığını söyledi. Bunu duyunca ne olursa olsun teslim olmamaya karar verdim. Birkaç gün geçince karım ve kardeşini rehin olarak tuttuklarını anladım. İran’ı terk etmeye karar verdim. Sınırı geçip Van’a ulaştım. Sonra İstanbul’a geldim. Şimdi Türkiye’nin başka bir ülkeye gitmeme izin vermesini bekliyorum. Norveçliler vatandaş yapmaya hazır olduklarını bildirdi. Fakat BM, iltica başvurusunda bulunmaya zorladı. İşlemler tamamlanmak üzere”.

Karım benim yüzümden hapiste

Mustafa, “Karınız hâlâ hapisteyken ve 7 yaşında kızınız Tahran’da kalmışken ülkeyi terk etmek zor bir karar olmalı” sorusuna ise “Karımı benim yüzümden hapsettiler. Yetkililere karımın yasadışı tutukluluğunu kaldırma çağrısı yapıyorum. Türk hükümeti beni iade etmedikçe teslim olmayacağım” dedi.
“İade sözkonusu mu” şeklindeki soruya karşılık, “Bilmiyorum ama bunlar uluslararası diplomatik konular ve politik oyunlarda böyle şeyler olabilir. Ama Türk yetkililer şimdiye dek bana böyle bir şey olmayacağını söylediler” dedi.

Sakine’nin recm tehlikesi sürüyor

İRAN’da önce recm cezası verilen sonra bu cezanın dondurulduğu söylenen 2 çocuk annesi 43 yaşındaki Sakine Muhammed Aştiyani’nin durumu hala belirsizliğini koruyor. Sakine’nin zina ve kocasını öldürme planı yapmaktan suçlu olduğunu belirten İranlı yüksek mahkeme yetkilisi Musadeh Kanemuy, BM Irk Ayrımcılığının Önlenmesi Komitesi’ne (CERD), “Dava hâlâ inceleniyor, son karar verilmedi.
Hiçbir şey kesinlik kazanmadı” açıklamasını yaptı.

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]