FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Telefonda seks yaptım.. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Telefonda seks yaptım.. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Telefonda seks yaptım.. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Telefonda seks yaptım.. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Telefonda seks yaptım.. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Telefonda seks yaptım.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Telefonda seks yaptım.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Telefonda seks yaptım.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Telefonda seks yaptım.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Telefonda seks yaptım..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Telefonda seks yaptım.. Empty Telefonda seks yaptım.. Perş. Eyl. 16, 2010 8:08 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

Şu sıralar vizyonda olan yeni filmi 'Going the Distance-Seni Uzaktan Sevmek' ile oyunculuk yeteneğini bir kez daha konuşturan Hollywood'un mütevazı prensesi Drew Barrymore; aşk, ilişkiler ve sekse dair sansürsüz yorumlarını Marie Claire dergisi ile paylaştı...

Telefonda seks yaptım" Yeni filmi 'Going the Distance-Seni Uzaktan Sevmek'le romantik komediseverleri bir kez daha fetheden Drew Barrymore, iki kez evlenip boşanmasına rağmen uslanmayan bir romantik. Açık sözlü bir 21'inci yüzyıl hippisi ve tek başına ayakta duran güçlü bir iş kadını olan güzel yıldız; aşk, ilişkiler ve sekse dair düşüncelerini anlattı...

GÜVENİLİR BİRİYİM
Ufkumu geniş tutmaya çalışıyorum. İşim söz konusu olduğunda sorumluluk sahibi, çalışkan, profesyonel ve güvenilir biriyim. Yaratıcılığımı kullanmayı ve duygularımla hareket etmeyi seviyorum. Çok çalışmam ve bir şeyleri kendi kendime ortaya koymam gerektiğinin de farkındayım. Her şey kendiliğinden, sihirli bir değnek değmiş gibi gerçekleşmiyor.

ANLIK PLANLAR YAPARIM
En büyük özelliğim hayatı dilediğim gibi yaşamam. Her şeyi olduğu gibi kabul ediyorum, aşık oluyorum, sabah beşlere kadar eğleniyorum, seyahat ediyorum ve hiç düşünmeden anlık planlar yapıyorum.

İLİŞKİDE KURAL OLMAZ
35 yaşında olmama rağmen eskisinden çok daha az şey bildiğimi büyük bir mutlulukla söyleyebilirim. Yıllardır ilişkilerin nasıl yürüdüğünü çözmeye çalışıyorum. Bu konuda bildiğim tek şey; belli bir kuralın olmadığı. Zaten mutluluk, birtakım kurallara bağlı olmamalı. Hayat bu şekilde işlemiyor.

TELEFON BEKLEMEK ACIKLI
İçinde yaşadığımız teknoloji çağında birinin beni telefonla aramasını beklemek çok acıklı bir durum. Artık herkes mesajlaşıyor. Açıkçası buna katlanamıyorum. Herkese sevgilileri için kendi elleriyle hediyeler hazırlamalarını tavsiye ediyorum.

GİDİŞAT BENİ KORKUTUYOR
Herkesin her an her şeyini başkalarına duyurduğu ve özel hayatın teşhir edildiği bu tuhaf dünyayı sevmiyorum. Biriyle tanıştığınız zaman o kişi zaten sizinle ilgili her şeyi internet sayesinde önceden öğrenmiş oluyor. Ben eski kafalı bir romantiğim ve günümüzde ilişkilerin gidişatı beni korkutuyor.
Şunu fark ettim; aşık olduğunuz zaman onun kokusunu da sevmeye başlıyorsunuz. Sevgilimden uzağa gideceğim zaman, 'Bu tişörtü beş gün boyunca giymeni istiyorum, sonra onu yanımda götüreceğim" diyorum.

İNATÇIYIM!
Artık bu kadar inatçı olmak istemiyorum. Birçok konuda daha az inatçı davranabilirim. Bu kötü yönüm dışında ilişkime sonuna kadar sahip çıkarım ve çok romantiğimdir. İlişkinin yürümediğine karar verene kadar ayrılığı asla düşünmem.

EVLENİR MİYİM BİLMİYOR
Yeniden evlenip evlenmeyeceğim konusunda tahmin yürütemem. Evliliğiniz yürümediği zaman toplum sizi damgalıyor. Kimsenin böyle bir şeye hakkı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta evlilik bir müessese, insanın hayatında önemli, biraz ürkütücü ve çok büyük bir adım.
HİÇ PİŞMANLIĞIM YOK
Hayatımda pişman ve şikayetçi olduğum hiçbir şey yaşamadım. Artık beni mutlu eden ne varsa sadece onu yapmak istiyorum. Sözlüğüme 'hayır' kelimesini dahil ettiğim için kendimle gurur duyuyorum. Çünkü hayatım boyunca herkesi memnun etmeye çalıştım.

BOL KAHKAHA İSTİYORUM BOL KAHKAHA İSTİYORUM
'Going The Distance' isimli son filminde sevgilisini canlandıran Justin Long, Drew Barrymore'un gerçek hayatta da gel gitli bir aşk yaşadığı erkek arkadaşı. Long ile ilişkisini ne doğrulayan ne de reddeden Barrymore, "Biraz gizemli olmakta fayda var" dese de, henüz birbirlerini tanıma aşamasında oldukları çok açık. Güzel yıldız, şu sıralar bir ilişkiden beklentisinin kesinlikle bol kahkaha olduğunu belirtiyor.

TELEFONDA SEKS YAPTIM
DrewBarrymore, 'Going the Distance'da işlenen uzun mesafeli aşk temasından yola çıkarak; uzun mesafeli ilişkilerde teknolojik gelişmelerin işe yaradığını ve insanların birbirlerinin yanındaymış gibi hissetmelerini sağladığını düşünmüyor... Teknoloji insanlara 'ayrı yerlerde olsak da her zaman yakınız' hissini vaat ederek kandırıyor. Aranızda kilometrelerce mesafe varken seks yapamadığınıza göre teknoloji sizi nasıl yakınlaştırabilir ki? Bir kez gerçekten telefonda seks yaptım. Bunun çok ama çok tuhaf bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. Denediğimi itiraf ediyorum. Hayatınızda belirli dönemlerde bazı şeyleri denersiniz. Telefon seksi de böyle bir şeydi benim için ama bunun hayatım boyunca sürdürebileceğim bir şey olduğunu söyleyemem. Elle tutulur, gerçek mutlulukların peşinde olan insanlardan hoşlanıyorum ve bu tür insanları seviyorum.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]