FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ Empty Kadın ve Erkek Arkadaş Olamaz-mış!‏ Ptsi Ağus. 24, 2009 8:01 am

ADMİN

ADMİN
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

Kız arkadaşım kocasından dayak yemiş. Sebebi ise, iş çıkışı servisten inip, aynı şirkette çalıştığı iş arkadaşıyla aynı istikamete gittikleri için birlikte yürümek ve sohbet etmek!

Adam bağırmaya başlayınca, ister istemez kendini aklamak için, biz arkadaşız demiş. Aynı işyerinde çalıştıklarını açıklamış. Ancak adamın verdiği cevap: “Kadınla erkek arkadaş olamaz, mutlaka seninle sevişmek istiyordur!” Arkadaşıma vurmaya başlamış. Bu tatsız kısmı anlatmaktan hoşlanmıyorum, o yüzden geçelim.

Bir insanın, karşısındakinden fiziksel olarak güçlü olduğu için dövebiliyor olması yeterince kafamın tasını attırıyor zaten.
Adamın işyerinde hiç bayan çalışan olup olmadığını sordum. Çalışmıyormuş! Olabilir, ülkede genel bir kriz ortamı olduğu düşünülürse, normaldir, insanlar işsiz kalabilir. İş yapar, batar, çıkar, hepsi doğaldır. Bu kısma elbette anlayış gösteririm ama arkadaşımın ağzından çıkan şu kelamı anlamakta zorlanıyorum: “ İşsizlik yüzünden sinirleri bozuk, beni o yüzden dövdü zaten!”Kulaklarımın yanlış duymuş olmasını isteyeceğim nadir zamanlardan biridir bu. Neden bahane üretmeye dünden hazırız ki? Aklımızı ikna ettiğimizde, kalbimizde ikna oluyor mu? Bu konuyu şiddet gören kadınlar başlığı altında tekrar irdelemek için, şimdilik rafa kaldırıyorum. Gelelim, şu karşı cinsle arkadaş olunamayacağı konusuna.

Benim kadından fazla erkek arkadaşım vardır. Hiçbiri için de cinsel düşünceye sahip olmadım. Zaten aklımdan öyle bir şey geçerse, onu arkadaş kısmına değil, sevgili olasılığı bölümüne koyardım. En sağlam dostlukların karşı cins arasında olduğunu hem kendi yaşamış, hem yüzlerce defa şahit olmuş biri olarak söylüyorum, kadınla erkek arkadaş olur, üstelik çok iyi de dost olur. Kimse de diğerini karşı cins olarak görmez.

Bu fikri savunan birisinden, kaçarak uzaklaşmak istiyorum. Bu cümleyi söyleyen, savunan kadın veya erkek, kim olursa olsun, psikolojik olarak bir rahatsızlığı olmalı inancını taşıyorum. Nasıl olur da insan bu fikre inanabilir ki? Bu ancak bir şartla mümkündür. Bu düşünceyi savunan biri, dışarıda gördüğü tüm karşı cinslere karşı cinsel bir arzu besliyor demektir. Karşılaştığı bütün kadınlarla sevişme fikri oluşmayan bir adam, neden bu tarz bir söylemde bulunur? O zaman dönüp o adama, demek ki sen böyle hissediyorsun ki, herkesin de senin gibi düşündüğünü ve hissettiğini zannediyorsun denmez mi?

Dostluğun, bir eş ya da sevgiliden farkı, içinde hiçbir cinsel dürtü barındırmamasından kaynaklanır. Ve gün gelir, o uğruna can vereceğimiz aşklar biter, hatta yüzünü bile görmek istemeyiz belki ama omzunda ağlayacağımız kişi yine dostumuz olacaktır....

http://www.masterpvp.net.tc

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]