FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ Empty Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ Çarş. Ara. 30, 2009 11:15 pm

ADMİN

ADMİN
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Admin

Flash CS4 Görsel Egitim Seti‏ Flash_cs4_egitim_cd
Birkaç adımda animasyon oluşturun

Nesneleri tek bir tıklatmayla canlandırın. Ana kareleri elle oluşturmadan veya bir kod satırı yazmadan Adobe®️ Flash®️ CS4 Professional'da hareket araları ekleyin. Bu etkili yeni animasyon modelinin de dahil edilmesiyle, Flash'ı denemeniz için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Animasyonlara hızlı ince ayar yapın

Hareketleri, dönüştürmeleri, renk efektlerini ve daha fazlasını anlaşılır Hareket Düzenleyici paneliyle hızlıca ayarlayın. Ana kareler arasındaki değişiklikleri kontrol etmek için basit Bezier eğrilerini ayarlayın. İşin çok zaman alan kısımları kullanımı kolay bu panel ile daha hızlı yapılır.

Hazır animasyonlarla zaman kazanın

Herhangi bir nesneye uygulanabilen önceden oluşturulmuş animasyonlarla projenize sıçrayarak başlayın. Düzinelerce hazır ayar arasından seçim yapın veya kendi ayarınızı oluşturup kaydedin. Animasyon süresini kısaltmak için hazır ayarları başkalarıyla paylaşın.

Zincir benzeri animasyonları kolayca oluşturun

Zincir benzeri animasyonlar oluşturmak için çok zorlu komut dosyası yazma işlemini atlayın. Kemik aracıyla semboller arasında hızlıca bağlantılar kurun ve ters kinematikleri kodsuz uygulayın. Ardından, animasyonunuzun birleştirilmiş eylemlerini Hareket Düzenleyici paneli kullanarak kolayca değiştirin.

Anlaşılır 3B hareket elde edin

Elle komut dosyası yazmanız gerekmeden kullanımı kolay yeni 3B dönüştürme ve döndürme araçlarına sahip 3B uzay sayesinde 2B nesneleri canlandırın. İstediğiniz herhangi bir nesneye yerel veya genel dönüşüm uygulayın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Size: 167713 KB

http://www.masterpvp.net.tc

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]