FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. Empty S.A adlı vatandaş bir hayata kucak açtı.. Çarş. Şub. 10, 2010 6:57 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

Sungurlu'daki son durağımız S.A.'nın ninesi Emine Teyze'nin ilçeye 40 kilometre uzaklıkta bulunan Tokullu köyündeki evi. Emine Nine, oğlu hapse girdikten sonra yanına gelen torunu N.'ye bakıyor. Ve O konuştukça bambaşka bir hüzün kaplıyor içimizi. Onun hayatı da tepeden tırnağa bir dram. Oturdukları eski ev durduğu yerde yıkılınca devlet onlara köyün dışındaki bu evi vermiş. İki odalı evde kocası ve 97 yaşındaki kaynanasıyla yaşıyor. Kocasının şeker hastası olduğunu söyleyen Emine Teyze, "Ben zaten yaşlıyım. Midemden rahatsızım, ameliyatla bir kısmı alındı midemin. Paramız, maaşımız yok. Oğlum da hapse düştü. Biz nasıl bakacağız şimdi bu çocuklara. Kendi karnımızı zor doyuruyoruz. Ben konuşmuyordum aylardır oğlumla. Ne yaptılar ne ettiler bilmiyorum. İnek aldı mı almadı mı onu da bilmiyorum. Ama başlık parası vardır bizim buralarda. 'Süt hakkı' denir adına. 3 bin lira veriliyor bu aralar. Bazan 5 bine de çıkıyor. Herkes alır verir bunu. Bu normal" diyor.
Kaynak : yorumla.net - Linkleri Sadece Kayitli Uyelerimiz Gorebilir. Uye Olmak Icin Tiklayiniz...
S.A.'NIN DEĞİŞİMİ
Sungurlu'daki işimiz biter bitmez rotamızı Ankara'ya çeviriyoruz. Çünkü S.A. iki polis nezaretinde yaşadıklarının fiziksel ve ruhsal etkilerinin araştırılması için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderilmiş. Ankara Dikmen'deki polisevinin yemekhanesinde kahvaltıya indiğinde S.A.'yla konuşma imkânı buluyoruz. S.A., Sosyal Hizmetler'e teslim edilmesinin ardından yaşadığı köklü değişimle dikkat çekiyor. Daha önce üzerinde fistan ve şalvarı, oyalı tülbentiyle görüntülenen S.A. bu kez topuklu çizme, kont pantolon, beyaz boğazlı bluz ve şık hırkasıyla boy gösteriyor karşımızda. Kıvırcık saçlarını omuzlarından aşağıya sallandırmış kırmızı tokasıyla. Açık büfeye yine polis nezaretinde giderek kahvaltı tabağını dolduruyor. İnsan, ilçede gördüğü onca dramın ardından S.A.'yı iyi görünce seviniyor.

YALAN HABER...
S.A., gazetecilerin yalan yanlış haber yaptığını belirtiyor. Olup bitenler için hayli kızgın ve kırgın. Küçük kız, "Uzaktan bir iki tane fotoğrafımı çekip altına olmadık şeyler yazdılar. Hepimiz zor durumda kaldık. O yüzden kimseyle konuşmak istemiyorum. Beni rahat bıraksınlar" diyor. Her şeyi unutmak istiyor S.A. ve sevdiği adam Gökhan'la ilerde yepyeni bir başlangıç yapabilmenin hayalini kuruyor. Kafası öylesine karışık şu aralar. Daha fazla yormuyoruz S.A.'yı.

EVLENMEYE HAZIR
S.A.'yı kaçırdığı iddia edilen Gökhan T., S.A'nın kemik yaşının 17 çıkmasının ardından önceki gün salıverildi. Gökhan T, "S.'yi kaçırmadım, kendi geldi bana. Öyle bir niyetim olsa S.'yi evlenmeden önce kaçırırdım. Babamın telefonunu bulmuş. Sürekli aradı beni. Zaten benim gönlüm vardı kızda eskiden. Sonra bir gün iş yerine gelip, 'Ya beni götürürsün ya da burada yanında kalırım' dedi. Ben de o akşam gittim ve kaçırdım. Evlenmeye hazırım. Mahkeme izin verirse evlenirim. Kızın babasıyla bir alışverişim olmadı, para falan söz vermedim" diye konuştu.

SONUÇ OLARAK...
İddialar ve konuşulanlardan yola çıkarak vardığımız sonuç ise şu: S.A. geçen yıl haziran ayında bir aracının da ısrarıyla Kurbağalı köyünden Kamber B. ile 3 bin lira karşılığında evlendirildi ve Ankara'ya yerleşti. Karnındaki çocuğu ölen S.A. kocasıyla Sungurlu'ya gelerek kürtaj oldu ve geldiği babaevinden kocasına geri dönmek istemedi. S.A. bir gece vaktiyle kendisini isteyen sevdiği Gökhan'la kaçtı. Bunu öğrenen Kamber B. hemen ilçeye gelerek kız için verdiği başlık parasını kurtarmak için Gökhan T.'nin ailesini aradı. Kavga da bu nedenle çıktı. Olay artık yargıda.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]