FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
O hayatımın en güzel hediyesi. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

O hayatımın en güzel hediyesi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1O hayatımın en güzel hediyesi. Empty O hayatımın en güzel hediyesi. Perş. Şub. 18, 2010 4:08 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

'Romantik Komedi' filmindeki rolüyle beğeni toplayan Begüm Kütük; evlilik teklifi aldığı sevgilisi karikatürist Erdil Yaşaroğlu'nu yere göğe koyamadı: O hayatımda aldığım en güzel hediye. İyi, dürüst ve aşkına sahip çıkan biri!

HAYATIMDA ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYE ERDİL

2001 yılında Best Model seçilerek gösteri dünyasına giren Begüm Kütük yarışmadan sonra kariyerine oyunculukla devam etti.
Son olarak 'Romantik Komedi' adlı filmde Ece karakterini canlandıran ve oyunculuğu ile övgüler alan genç oyuncu, bu günlerde ikinci bir mutluluk yaşıyor.
Şamdan Plus dergisine konuşan Kütük; üç yıldır birlikte olduğu ve "Hayatımda aldığım en güzel hediye" dediği karikatürist sevgilisi Erdil Yaşaroğlu ile bu yaz evleneceklerini söyledi.

DOĞRU KARŞILAŞMA

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet 'Romantik Komedi' filminde canlandırdığım 'Ece' karakteri güçlü ve modern hayatın içinde hırslarına yenilmiş biri. Soğuk, mesafeli ve elitist bir kadın. İstediği erkeği elinde tutamıyor. Kadınlar ya da erkekler, hayatta her istediklerini elde edemez. Çünkü aşk gelir, çarpar, yıkar ve ya gider ya da kalmayı seçer. Hesapsızdır. Aşk; oyunlar ve elde etme stratejileri üzerine kurulmaz.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Eğer onu her gördüğünde elin ayağın titriyorsa, ayakların yerden kesiliyorsa, manasız şekilde her şeye gülüyorsan ve konsantrasyon bozukluğun olmaya başladıysa, aşıksındır. Ben aşık olduğumda, kendimi duygularıma bırakıyorum, karşımdakini tanımaya çalışıyorum, sonsuz güven duyuyorum.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Erdil'le üç yıldır birlikteyiz. Doğru zamanda doğru insanla doğru yerde karşılaştık, tanıştık, aşık olduk veeee evleniyoruz.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Erdil, "Ben çok güzel ve özel bir şey yaşıyorum. Bu o kadar kıymetli bir kristal ki, deşifre olduğu noktada kristalin dağılmasından korkuyorum" dedi.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Kısmetse yaza evlenmeyi planlıyoruz. Hâlâ düğünün nasıl olması gerektiğini düşünüyoruz. Ama tek hayalim; ailem, arkadaşlarım ve dostlarımla en mutlu anımızı keyifli bir şekilde kutlamak.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Erdil, hayatımda aldığım en güzel hediye. İyi yürekli, dürüst, kararlı ve aşkına sahip çıkan biri oluşundan etkilendim, etkileniyorum.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet İlk günden 'evleneceğim erkek' demedim ama zamanla Erdil'le arkadaş olduk, aşık olduk. Ben her gün onun yeni bir özelliğini keşfediyorum ve aşkım pekiştikçe onu daha çok sevip doğru insan olduğuna ikna oluyorum.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Yakın bir gelecek için plan yapmadım ama anne olmak istiyorum.

BU BENİM ÇOCUKLUK HAYALİM

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Beş senedir Gaye Sökmen ajansla çalışıyorum ve bana gelen teklifleri Erdil'le beraber değerlendiriyoruz. Tabii ki bu süreçte Erdil'in de tecrübe ve fikirlerinden de faydalanıyorum.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Çocukluğumdan beri oyunculuk yapmak hayalimdi. Best Model yarışması ile birlikte hayalime daha da yakınlaşmış oldum. Çünkü altı ay sonra 'Melek' dizisinin başrolünde oynuyordum. Kendimi ilk sete çıktığımda o kadar iyi hissettim ki, oyunculuktan başka bir şey yapamayacağımı anladım.

O hayatımın en güzel hediyesi. Bullet Konservatuvar mezunu değilim ama oyunculuğun sadece eğitimle yapılabileceğine inanlardan da değilim. Oyunculuk için eğitimle birlikte yetenek de gerekir. Dokuz yıldır dizilerde ve sinema filmlerinde oyunculuk yapıyorum. Bol gözlem yaparak, çeşitli workshop'lara katılıyorum. Aktif şekilde oyunculuk yapıyorsam, bunun sadece güzellikle ya da eğitimle sınırlandırılmaması gerektiğini düşünüyorum.

BU TASARIMLAR AŞK KOKUYOR!

Begüm Kütük, Şamdan Plus dergisine Nedret Taciroğlu'nun 'Nemrut'ta Aşk' koleksiyonu ile poz verdi: "Nedret Taciroğlu, Doğu'yla Batı'yı sentezleyen önemli bir modacı. Nedret Taciroğlu'nun bu koleksiyonu; kadını çok daha feminen gösteriyor, fark yaratıyor, romantik, iddialı ve sizi zamanda yolculuğa çıkarıyor, aşk kokuyor."
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]