FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama..

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. Empty F.Bahçelileri kızdıraçak açıklama.. Cuma Şub. 26, 2010 12:55 am

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Fenerbahçe’nin unutulmaz başkanı Ali Şen, Bugün Gazetesi Spor Müdürü Ahmet Konanç’ın sorularını yanıtladı.

Fener’in ‘Köprüsü’ Kırık

Türkiye’yi geziyorum. Önceki gün Ankara’daydım. Fenerbahçe taraftarı patlayacak volkan gibi.. Daum, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım’ın aralarında kurmaya çalıştıkları ‘köprü’ de kırılmış! Başkan tavsiyelerimizin tersini yapıyor. Tersinden mi söylesek ne!

Güiza oyundan alınınca ağladı. Stattan tek başına ayrılmak isteyince, arabası trafikte sıkıştığında tacize uğradı. Fenerbahçe Güiza’yı bu saatten sonra kazanabilir mi? Devre arası gelen tekliflere rağmen satılmamış olması bir hata mı?

Hatanın en büyüğü! Geçmiş olsun artık.. Bu saatten sonra iyi fiyata da satamazlar. Senin sorularına cevap vermeye başladığımdan bu yana, Bugün gazetesindeki yazılarımı iyi takip edenler bilir; bugünkü tabloyu defalarca anlatmıştım. Güiza’nın korkak, ürkek ve mutsuz olduğunu vurgulamıştım. Bu duygularla sahaya çıkan, oynadığı futboldan zevk almayan futbolculardan hayır gelmez. Onun için “Satın Güiza’yı” demiştim. Devre arasında satmadılar. Bundan sonra kulüp lehine pek fazla şey söylemeyeceğim.. Çünkü kulübümüz için yararlı konulardaki tavsiyelerimizde Aziz Yıldırım tam tersini yapıyor. Tersinden mi söyleyesek ne???

Fenerbahçe’nin efsane başkanı olarak takıma nasıl bir yol gösterirsiniz ? Şampiyonluk kaçıyor mu?Acil eylem planınız var mı?

Yine buradaki yazılarımda, şampiyonluktan kuşkulu olduğunu hep ifade ettim. Daum’un formsuzluğuna dikkat çektim. Anlışılıyor ki, devre arasında Daum, Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım arasında kurulmaya çalışılan köprüde kırıklar oluşmuş. Fenerbahçe taraftarı desteğini çekmek üzere. Türkiye’yi geziyorum. Önceki gün de Ankara’daydım. Etrafıma doluşan bütün sarı-lacivert sevdalıları dertli. Volkan gibi patlamaya hazırlar. Başkan bunları görsün. Lille maçı ya düşüşün başlangıcı, ya da yeniden toparlanmanın başlangıcı olacak. Elenirsek, Fenerbahçemiz’in bundaki sonraki her 5 maçında 2 mağlubiyet, diğerleri beraberlik galibiyet olur. Yani ligi Trabzonspor usülüyle bitiririz!

Sağlam’ın Başarısı Adaletinde Gizli

Ertuğrul Sağlam Kayseri’de yaptığını Bursa’da da yapıyor. Beşiktaş’ta bıraktığı takım da şampiyon olmuştu. Sağlam’ın en beğendiğiniz tarafı nedir?

Ertuğrul Sağlam futbolcularına çok dürüst hareket ediyor. Bir futbolcu, hocasının adaletli olduğunu hisseder ve onu severse performansını maksimuma çıkartır. Bazı teknik direktörler şunu söyler, “Futbolcunun beni sevmesi önemli değil. İşini yapsın yeter’ Asla iştirak etmeyeceğim bir fikirdir. Ertuğrul, bütün dürüstlüğünü futbolcularına yansıttı. Ancak o da ürkek ve çekingen. Daha cesur olursa, büyük antrenör olur. Şu an benim için büyük antrenör değil. Şampiyonluğa inandığını bile söyleyemedi. Ertuğrul şu an büyük antrenör olmakla, sıradan olmak arasındaki çizgidedir.

Mektuplaşıyorlardır!

Reha Muhtar, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile Fenerbahçe ve Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım’ın 3 aydır konuşmadığını açıkladı. Bu gerginlik Fenerbahçe’den ne alır veya ne getirir?

Reha’yı tanırım. Boş laf etmez. İki başkan başını çevirmiş, belki de mektuplaşıyorlardır! Telefon da var nasıl olsa! Bunlar bir yana, üzücü bir durum. Çünkü daha düne kadar çok yakınlardı. Gün geldi ben de federasyon başkanları ile proslemler yaşadım. Ama birinci gündeki tavrım neyse, ayrıldığım gündeki duruşum da oydu. Barışı, hep karşıdaki federasyon başkanları yapmıştır. Aziz Yıldırım zig zağlar çizmeyecek. Bir gün istifa ettim, ertesi gün döndüm, bir gün dostum, ertesi gün değilim.. Bunları yapmasın. Ciddi uyarıyorum.Taraftarlarla düzeltemeyeceği ilişkilere girmek üzere.

Baros ve Kewell’la UEFA Finaline

Galatasaray’ı nasıl buluyorsunuz? Atletico Madrid ‘i geçebilir mi?

Madrid’teki 1-1′lik netice bana sürpriz oldu. Galatasaray’ın farklı yenileceğini sanıyordum. Yanıldım. Galatasaray kötü günlerinde 22. Haftayı lig lideri bitirdi. En büyük eksiklikleri olan Baros ve Kewell da dönerse hem Hamburg’taki UEFA finaline yürürler hem de ligde şampiyonluğa giderler. Galatasaray iyi oynamaya başladı. Adnan Polat kulübü çok iyi yönetiyor. Kongrede onu devirecek birisini göremiyorum. Kulüp ve sporcular rahatlama dönemine girdi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]