FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Hayvan mışım gibi davrandılar. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hayvan mışım gibi davrandılar.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Hayvan mışım gibi davrandılar. Empty Hayvan mışım gibi davrandılar. Çarş. Tem. 14, 2010 6:57 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

Asena, Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da hosteslikten kovulduğu o anı şöyle anlattı: "Yayına 2 dakika kala yapımcı Fatih Aksoy birden odama girdi. 'Artık seninle çalışmayacağız' dedi. Tansiyonum düştü. Ağlamaya başladım. Yayın boyunca o panonun önünde gözyaşı döktüm. İçimden 'Allahım bana yardım et, ağlmayayım' dedikçe gözümden yaşlar süzülüyordu. Mehmet Ali Erbil o kadar üzüldü ki seyirciye açıklamak zorunda kaldı.

Kanaldaki çaycılar, makyözler bile halime acıdı. Ama yapımcı Fatih Aksoy insan gibi karşısına alıp da bir açıklama yapmadı. İt miyim, köpek miyim! Hayvanmışım gibi davrandı. Oysa ki ben insanım, Asena'yım. Yayından çıkıp ağlaya ağlaya Otağtepe'ye gittim. Ağacın altına oturup şöyle bir beddua ettim: 'Allahım kim hakkımda kötü düşünüp tuzak hazırlıyorsa sen ona iki katını ver'. Sonra aylarca gözyaşı döktüm. Bugün çok şükür ki iyiyim. Gözyaşlarım kurudu, güçlendim."

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]