FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. Empty Erdoğan'dan 'Recep Bey'e yanıt. Çarş. Mayıs 26, 2010 2:02 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

Erdoğan: Ben savunmada değilim, Beni bu tür spekülasyonlara çekemezsiniz

Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurultayda kullandığı 'Recep Bey' sözlerine ilişkin olarak, 'Ben savunmada değilim, Beni bu tür spekülasyonlara çekemezsiniz' dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Brezilya yolunda, Türk Hava Yolları'na ait ''Anadolu'' isimli uçakta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

''Sayın Kılıçdaroğlu'nun söylemini nasıl değerlendiriyorsunuz?'', şeklindeki bir soruya, ''Sen Başbakan'ın söylemlerine bak, sen bırak başkalarını Başbakan ne diyor ona bak. Başbakan'ın birilerine cevap yetiştirmeye gayreti yok. Savunmada değilim ben şu anda işime bakıyorum, Brezilya'ya gidiyorum, Arjantin'e gidiyorum, buralara ne kadar daha fazla mal satarız ben onun peşindeyim. Biz hakara makara yapmıyoruz iş yapıyoruz'' yanıtını verdi.

Başbakan Erdoğan, ''Sayın Kılıçdaroğlu'nun Recep Bey, sözünü kullanması sizi rahatsız etti mi?'' sorusuna da ''Bu soruyu geçiniz, bu tür spekülasyonların içerisine Tayyip Erdoğan'ı çekemezsiniz'' dedi.

Başbakan Erdoğan, ''Dinlemelerle ilgili yasal düzenleme yapılacak mı?'' sorusu üzerine ise Başbakanlık ve Adalet Bakanlığı'nın bu konuyla ilgili çalışma yaptıklarını bildirdi.

''MİT Müsteşar Yardımcısı olan Hakan Fidan'ın müsteşarlığa atanmasıyla ilgili'' bir soru üzerine de Başbakan Erdoğan, şunları kaydetti:

''Göreve atadığımız arkadaşımız şu anda Cumhurbaşkanımız da onamasını yaptıysa, yarından sonra Resmi Gazete yayımlanır. O da işbaşı yaptıktan sonra biliyorsunuz, MİT'in birinci derecede ağırlıklı görevi yurt dışı istihbarattır ve yurt dışı istihbarat için de yeni müsteşarımız atılması gereken adımları atmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürecektir. Nerede aksama var, nerede eksiklik var bu konuda bu süreç içerisinde de belli çalışmasını sanıyorum yapmıştır. Bunu tabi bizlerle de paylaşacaktır. Oturacağız dertleşeceğiz, çünkü benimde Cumhurbaşkanı'mında Genelkurmay'ın da en önemli kaynaklarından ki, birinci derecede şahsımın. Dış istihbaratta orasıdır müracaat ettiğimiz yer, dolayısıyla bunu çok daha aktif çok daha netice alır hale getirmemiz lazım.''

Başbakan Erdoğan, ''MİT'in mali açıdan sıkıntıda olduğu ifade edilmişti'' değerlendirmesi üzerine de ''Mali noktada hiç bir sıkıntı yok'' diye konuştu.

Başbakan Erdoğan istihdam ile ilgili bir soru üzerine de bu konuda rakam veremeyeceğini ancak TOBB ve Türkiye İhracatçılar Meclisi gibi örgütlenmelerin özel sektör olarak bu konuda önemli adımlar atabileceklerini söyledi.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]