FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...

Join the forum, it's quick and easy

FORUMUMUZDAN DOSYA İNDİRİMİ VE RESİMLERİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumumuza Üye Olunuz Ve Facebook Sayfamıza Katılıp Arkadaşlarınızı Davet Ediniz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Texas Holdem Poker Para Ve Kredi Hilesi..!!!
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyC.tesi Ağus. 31, 2013 4:06 am tarafından herqeLe

» AkınSoft Octopus v5.48 Full‏
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyPtsi Tem. 29, 2013 10:51 pm tarafından mutlu80

» exception processing message c0000013 parameters 75b4bf7c 4 75b4bf7 75b4b7c hatası çözümü
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyPaz Nis. 14, 2013 10:52 pm tarafından fetih2030

» CengizHan 2 Hile - Hack
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyÇarş. Ocak 23, 2013 11:30 pm tarafından ADMİN

» iyiyim zaaaaaaaaaaa xd
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyPerş. Ocak 17, 2013 3:25 am tarafından teskoman

» Durum Begendirme Uygulaması Kurulum + Script + Video
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:17 am tarafından teskoman

» Facebook fake index yapımı hesap çalma!
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptyÇarş. Ocak 16, 2013 2:16 am tarafından teskoman

» Sayfa üye & Abone Kasma & Durum Beğendirme
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptySalı Ocak 15, 2013 4:29 am tarafından teskoman

» Ücretsiz ligtv izlemek www.aslantv.somee.com
'Babalarımızı aynı kişi vurdu' EmptySalı Ocak 15, 2013 4:27 am tarafından teskoman

www.masterpvp.net.tc

İnternetHaber
İstatistikler
Admin iletişim
bot
Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Counter Powered by RedCounter

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

'Babalarımızı aynı kişi vurdu'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1'Babalarımızı aynı kişi vurdu' Empty 'Babalarımızı aynı kişi vurdu' Perş. Şub. 18, 2010 3:53 pm

babayorgun

babayorgun
WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

WwW.MasterPvp.net.tc -- >Üye

DİSK Kurucu Genel Başkanı Kemal Türkler'i öldürenle, Yavuz Bingöl'ün babasını yaralayanın Ünal Osmanağaoğlu olduğu ileri sürüldü. Nilgün Türkler, "Babamı vuran, olaydan 4 yıl önce Yavuz Bingöl'ün babasına suikast düzenlemiş" dedi

DİSK Kurucu Genel Başkanı Kemal Türkler'i öldürenle, Yavuz Bingöl'ün babasını yaralayanın aynı kişi olduğu ileri sürüldü.

Kemal Türkler'in kızı Nilgün Türkler Soydan ve Yavuz Bingöl, önceki akşam NTV'de yayınlanan "Canlı Gaste" programında Can Dündar'ın konuğu oldu. Babasının 22 Temmuz 1980'de Merter'deki evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdiğini hatırlatan Nilgün Türkler Soydan, "Babamı vuran kişi, olaydan 4 yıl önce Yavuz Bingöl'ün babası Yılmaz Bingöl'e de suikast düzenlemiş. O zaman yakalandığında bırakılmasa babamı vuramayacaktı" dedi.

YILLAR SONRA ÖĞRENDİ

12 Mart 1971 muhtırası sonrası Tüm Öğretmenler Birleşme ve Dayanışma Derneği'ni kuran kişiler arasında yer alan ve Ankara'dan Adapazarı Öğretmen Okulu'na sürülen Yılmaz Bingöl 17 Mart 1976'da silahlı saldırıya uğradı.
Bingöl olaydan yaralı kurtuldu. Yavuz Bingöl, babası Yılmaz Bingöl'ü silahla yaralayan kişinin Kemal Türkler'i vuran Ünal Osmanağaoğlu olduğunu yıllar sonra öğrendiğini söyleyerek, "Babam 1983'te söyledi.
Askere gitme hazırlıkları yapıyordum. Soluk soluğa eve geldi. Kendisini vuran kişiyi otobüste gördüğünü ve çok kötü olduğunu anlattı.
'Kemal Türkler'i 3 yıl önce vuran kişi 7 yıl önce beni de vurmuştu' dedi" diye konuştu. Programa telefonla bağlanan Yılmaz Bingöl ise olayı sesi titreyerek anlattı: "Sakarya Arifiye Öğretmen Okulu'na sürülmüştüm.
Sürekli tehdit ediliyordum. Yeğenim 'Dayı, okula sekiz kişi geldi, seni vuracaklar. Herkes duydu. Sakın gelme' dedi.
Savcılığa başvurdum. Jandarmayla okula gidip eşyalarımı aldım. Sonra minibüse bindik. Jandarma görev bölgesi bitince yanımızdan ayrıldı. Fransızca öğretmeni arkadaşım ve ben son durakta indik.
Komando elbisesi giymiş 8 kişi palmiyelerin arkasından çıktı. 4'ü bana, 4'ü de arkadaşıma zincir, kama ve bıçakla saldırdı.
Belindeki silah düştü, ben koşarak kaçtım. Arkadaşım komalık duruma gelmişti. Ayağımda bir ıslaklık hissettim, vurulmuşum. Sabah hastane kurşunlandı. Saldırganlar bırakıldı."

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]